Projektist      Õppevara      Kontakt      
Ettevõtlik
Õppeaasta lõpetasime suvelaagriga Karjamaal Õppeaasta lõpetas 60 õpilase ühine suvelaager Peipsi ääres Karjamaal, kus viie mängulise ja tegevusterohke laagripäeva jooksul loodi palju uusi sõprussuhteid ning omandati uusi oskusi. Laagripäevade jooksul tutvuti üksteisega, mängiti palju erinevaid mänge, käidi ujumas, meisterdati, õpiti mõlasurfamist, osaleti Vello Vaheri tsirkusekoolis, kus õpiti ¾ongleerimist, akrobaatikat, võimlemist ning näitlemist. Õhtul toimusid lõkkeõhtud, esinemised ettevalmistatud kavaga, tantsuõhtud. Avinume kooli õpilane Kristel Tooming arvas, et kõige lahedam tegevus laagris oli mõlasurf, kuid üldse ei meeldinud hommikujooks ja see, et vara pidi ärkama. Õppeaasta lõpetasime suvelaagriga Karjamaal

Tegusamaks

ja ettevõtlikumaks üheskoos

Õppeaasta lõpetasime suvelaagriga Karjamaal

13. juulil 2018

Õppeaasta lõpetas 60 õpilase ühine suvelaager Peipsi ääres Karjamaal, kus viie mängulise ja tegevusterohke laagripäeva jooksul loodi palju uusi sõprussuhteid ning omandati uusi oskusi.
Laagripäevade jooksul tutvuti üksteisega, mängiti palju erinevaid mänge, käidi ujumas, meisterdati, õpiti mõlasurfamist, osaleti Vello Vaheri tsirkusekoolis, kus õpiti ¾ongleerimist, akrobaatikat, võimlemist ning näitlemist. Õhtul toimusid lõkkeõhtud, esinemised ettevalmistatud kavaga, tantsuõhtud.
Avinume kooli õpilane Kristel Tooming arvas, et kõige lahedam tegevus laagris oli mõlasurf, kuid üldse ei meeldinud hommikujooks ja see, et vara pidi ärkama.

Õppeaasta lõpetasime suvelaagriga Karjamaal

Kontaktandmed
Projekt "Noored ja ettevõtlus"
Tartu mnt 49, Iisaku, 41101
Saada e-mail
Kontakttelefon 5620 8461/5555 9403

Peipsi- Alutaguse Koostöökoda

Ettevõtlusõpe PAKi piirkonna II kooliastme õpilastele

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Õppeaasta lõpetasime suvelaagriga Karjamaal

Õppeaasta lõpetas 60 õpilase ühine suvelaager Peipsi ääres Karjamaal, kus viie mängulise ja tegevusterohke laagripäeva jooksul loodi palju uusi sõprussuhteid ning omandati uusi oskusi.Laagripäevade jooksul tutvuti üksteisega, mängiti palju erinevaid mänge, käidi ujumas, meisterdati, õpiti mõlasurfamist, osaleti Vello Vaheri tsirkusekoolis, kus õpiti ¾ongleerimist, akrobaatikat, võimlemist ning näitlemist. Õhtul toimusid lõkkeõhtud, esinemised ettevalmistatud kavaga, tantsuõhtud. Avinume kooli õpilane Kristel Tooming arvas, et kõige lahedam tegevus laagris oli mõlasurf, kuid üldse ei meeldinud hommikujooks ja see, et vara pidi ärkama.

Õppeaasta lõpetasime suvelaagriga Karjamaal

fer.pakmty.ee © 2017 Noored ja ettevõtlus » Projekt